Ubytování

Penzion U Sjezdovky

Nejdecká 434, 362 36 Pernink

Penzion U Sjezdovky

Nejdecká 434, 362 36 Pernink

Penzionu U Sjezdovky se nachází přímo ve Ski areálu Pernink Nádraží a nabízí vám komfortní ubytování po celý rok. Poloha u sjezdovky je ideální pro milovníky zimních sportů, ale i v letních měsících se u nás najde spousta zábavy a aktivit. Ubytování u nás je plně vybavené a  ohodlné, abyste si u nás užili nezapomenutelný pobyt. Těšíme se na Vaši návštěvu!

5 pokojů

30 lůžek

Sociální zázemí

Velká společenská místnost

Kuchyňská linka se spotřebiči

Ideální ubytování
pro skupiny

Pokud hledáte ubytování pro skupiny s dětmi, lyžařské výcviky nebo školy v přírodě, jste u nás správně. Naše nemovitost je ideální pro větší skupiny, jelikož pronajímáme celý penzion a máme kapacitu až 30 lůžek. Vybavení a vybavenost ubytování jsou plně přizpůsobeny potřebám dětí a skupin, aby si u nás každý užil co nejvíce zážitků a zábavy. V blízkosti našeho Penzionu se nachází parkoviště zdarma, takže nemusíte mít starosti s parkováním během vašeho pobytu u nás. Kromě toho nabízíme také polopenzi a pro školy a větší skupiny je k dispozici celodenní stravování. Jsme si jisti, že vaše chuťové buňky budou nadšené z naší kvalitní a chutné stravy.

Ceník
Cena ubytování
15 000 Kč / noc / objekt
Přednáška Horské služby
400 Kč
Kino dle počtu zájemců
100 - 150 Kč

OBJEVTE KRÁSY
PERNINKU A OKOLÍ

Sjezdové lyžování a snowboarding

V bezprostřední blízkosti ubytování se nachází Ski areál Pernink Nádraží. Nabízíme zde možnost sjezdového lyžování a snowboardingu, a to pro
všechny návštěvníky bez ohledu na věk či zkušenosti. Ve Ski areálu Pernink Nádraží najdete celkem 3 lyžařské vleky o délce 250 metrů, 420 metrů a 100 metrů. Pro zajištění ideálních podmínek pro lyžování je zde instalován systém umělého zasněžování. Pro ty, kteří si nechtějí vozit vlastní lyže nebo snowboard, jsme připravili půjčovnu sjezdových lyží, běžeckých lyží, snowboardů a dětského vybavení. Pro nejmenší lyžaře je k dispozici 1 „Baby lift“ s možností výuky lyžování.

Běžecké
lyžování

Město Pernink a okolní příroda jsou obklopeny krásnými lesy a kopcemi, což zajišťuje ideální podmínky pro běžecké lyžování. Máme mnoho kilometrů upravených běžeckých tratí, které jsou vhodné pro všechny úrovně lyžařů. Pokud se cítíte na lyže nováčky, nabízíme také možnost výuky běžeckého lyžování. Pernink a jeho okolí jsou opravdu skvělým místem pro strávení aktivní dovolené.

Mimo lyžařskou sezónu

V Perninku a jeho okolí je spousta aktivit, které můžete podniknout i mimo lyžařskou sezónu. Jednou z nejoblíbenějších aktivit v létě je cykloturistika. Pernink a okolní oblasti nabízejí mnoho cyklostezek různé obtížnosti, které Vám umožní objevit krásy přírody. Pro ty, kteří chtějí objevovat okolí bez velkého úsilí, jsou k dispozici také elektrokola, která si můžete půjčit přímo v našem areálu. Kromě cykloturistiky se můžete vydat na pěší túry, prohlídky dolů a pozoruhodných technických památek, nebo navštivte nedaleká lázeňská města.

Sledujte nás

Sledujte nás

Kontakty

Skiareál Pernink Nádraží
Nejdecká 434, 362 36 Pernink
IČ: 14329956

Organizace / dotazy: +420 602 429 878

Půjčovna / servis lyží: +420 602 429 878

Lyžařská škola: +420 723 267 929

Bistro: +420 777 335 908

E-mail: info@skipernink.cz