Bistro

Bistro U Sjezdovky

Nejdecká 434, 362 36 Pernink

ST a PÁ 16 – 21, SO 9 – 21, NE 9 – 17 do Vánoc
potom dle otevírací doby areálu

Bistro U Sjezdovky

Nejdecká 434, 362 36 Pernink

Pokud hledáte místo, kde si můžete po lyžování odpočinout a načerpat nové síly, jste u nás správně. Nabízíme klasická jídla z kvalitních surovin, která vám zaručí skvělou chuť a potřebné živiny. Navíc jsme ideální volbou pro ty, kteří rádi stravu spojí s pohybem, protože nás mohou navštívit i ti, kteří pouze projíždějí kolem.

Stálý jídelní lístek

Navíc každý den polévka a hotové jídlo dle denní nabídky.
Palačinka s nutellou/marmeládou
70,- / 65,-
Ovocné knedlíky
95,-
Grilovaná krkovička
139,-
Domácí hovězí hamburger
199,-
Tortila s kuřecím masem
125,-
Tortila se šunkou a cheddarem
85,-
Jarní závitky se zelným salátem
85,-
Šopský salát
75,-
Smažený sýr
75,-
Smažený hermelín
90,-
Hranolky
45,-
Nakládaný hermelín
75,-
Párek v rohlíku
45,-

Nealko nápoje

Pivo, Víno alkoholické nápoje

Teplé nápoje

Něco na zub

Stravování
pro skupiny

Pro ubytované hosty nabízíme i občerstvení formou polopenze. Pro skupiny, které se účastní lyžařských výcviků nebo škol v přírodě, jsme připravili celodenní stravování. Naše kuchyně nabízí různorodou nabídku jídel, které jsou připravovány z kvalitních surovin a s ohledem na vaše přání a potřeby. Těšíme se, že vám budeme moci pomoci s plánováním stravování pro vaši skupinu.

Navíc máme pro naše hosty skvělou zprávu – naše bistro se nachází hned vedle ubytování a lyžařského vleku. Takže pokud budete mít chuť na rychlou svačinu nebo občerstvení během dne, budete mít všechno hned po ruce.

OBJEVTE KRÁSY
PERNINKU A OKOLÍ

Sjezdové lyžování a snowboarding

V bezprostřední blízkosti ubytování se nachází Ski areál Pernink Nádraží. Nabízíme zde možnost sjezdového lyžování a snowboardingu, a to pro
všechny návštěvníky bez ohledu na věk či zkušenosti. Ve Ski areálu Pernink Nádraží najdete celkem 3 lyžařské vleky o délce 250 metrů, 420 metrů a 100 metrů. Pro zajištění ideálních podmínek pro lyžování je zde instalován systém umělého zasněžování. Pro ty, kteří si nechtějí vozit vlastní lyže nebo snowboard, jsme připravili půjčovnu sjezdových lyží, běžeckých lyží, snowboardů a dětského vybavení. Pro nejmenší lyžaře je k dispozici 1 „Baby lift“ s možností výuky lyžování.

Běžecké
lyžování

Město Pernink a okolní příroda jsou obklopeny krásnými lesy a kopcemi, což zajišťuje ideální podmínky pro běžecké lyžování. Máme mnoho kilometrů upravených běžeckých tratí, které jsou vhodné pro všechny úrovně lyžařů. Pokud se cítíte na lyže nováčky, nabízíme také možnost výuky běžeckého lyžování. Pernink a jeho okolí jsou opravdu skvělým místem pro strávení aktivní dovolené.

Mimo lyžařskou sezónu

V Perninku a jeho okolí je spousta aktivit, které můžete podniknout i mimo lyžařskou sezónu. Jednou z nejoblíbenějších aktivit v létě je cykloturistika. Pernink a okolní oblasti nabízejí mnoho cyklostezek různé obtížnosti, které Vám umožní objevit krásy přírody. Pro ty, kteří chtějí objevovat okolí bez velkého úsilí, jsou k dispozici také elektrokola, která si můžete půjčit přímo v našem areálu. Kromě cykloturistiky se můžete vydat na pěší túry, prohlídky dolů a pozoruhodných technických památek, nebo navštivte nedaleká lázeňská města.

Sledujte nás

Sledujte nás

Kontakty

Skiareál Pernink Nádraží
Nejdecká 434, 362 36 Pernink
IČ: 14329956

Organizace / dotazy: +420 602 429 878

Půjčovna / servis lyží: +420 602 429 878

Lyžařská škola: +420 723 267 929

Bistro: +420 777 335 908

E-mail: info@skipernink.cz